Account manager

Warsaw, Poland Full-Time

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wprowadzić wyjątkowość do domu i stylu życia ponad 900 000 naszych klientów w 11 krajach.  W ciągu 8 lat na rynku, osiągnęliśmy roczny obrót w wysokości 254 milionów euro. A jeszcze więcej możliwości jest ciągle przed nami.

Zespół Westwing stanowi sekret naszego sukcesu. Ponad 1100 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i otwarci na wyzwania, aby zmieniać branżę i budować jej przyszłość.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Aby realizować naszą strategię rozwoju, szukamy Account Managera (m/k).

Opis stanowiska pracy:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Pełna samodzielność w kontaktach z partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje, redagowanie umów)
  • Negocjowanie cen zakupu oraz pozostałych warunków współpracy
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb rynku
  • Współtworzenie polityki zakupowo - sprzedażowej
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • Współudział w realizacji akcji marketingowych
  • Optymalizacja, rozwijanie oraz nadzorowanie procedur zakupowych, uwzględniających obszary logistyki (magazynowanie, dystrybucja)

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu relacji B2B
  • Umiejętność identyfikowania trendów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • Zorientowanie na cel i silna motywacja do budowania biznesu
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, osobista skuteczność
  • Gotowość do podejmowania ambitnych wyzwań, proaktywność w działaniu
  • Zamiłowanie do branży home & living
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Poczucie humoru i dystans do siebie

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i rozwojowej branży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Inspirującą atmosferę pracy w energicznym i współpracującym Teamie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w pięknym biurze z dużym tarasem, w centrum Warszawy
  • Najlepsze imprezy integracyjne w mieście
  • Dobrze zaopatrzoną kuchnię min. w pyszną kawę, różne rodzaje mleka, płatki śniadaniowe, świeże owoce

Brzmi interesująco? Czekamy na Twoją aplikację!