Content Editor (m/f)

Warsaw, Poland

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wprowadzić wyjątkowość do domu i stylu życia naszych klientów w 11 krajach Europy. Będąc niespełna 7 lat na rynku, w 2017 roku osiągnęliśmy dochody w wysokości 220 milionów euro. Co ważniejsze, perspektywy rozwoju są ogromne.

Zespół Westwing stanowi sekret naszego sukcesu. Ponad 1100 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i otwarci na wyzwania, aby zmieniać branżę i zadbać o jej przyszłość.

Zadania:

  • Aranżacja i ekspozycja produktów na stronie westwing.pl
  • Tworzenie oprawy wizualnej kampanii sprzedażowych
  • Tworzenie oprawy tekstowej kampanii sprzedażowych
  • Przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek
  • Wyszukiwanie interesujących informacji w obszarze home&living
  • Selekcja produktów w kampaniach sprzedażowych
  • Tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na język polski

Wymagania:

  • Umiejętność aranżacji i stylizacji
  • Znajomość trendów wnętrzarskich
  • Zrozumienie grupy docelowej kobiety 30+
  • Gust i wyczucie stylu
  • Odpowiedzialność, przedsiębiorczość i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point) i j. angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w ekspozycji produktów

Oferujemy:

  • Udział w budowaniu firmy, która inspiruje Polaków do otaczania się pięknymi przedmiotami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze