Grafik (m/k)

Warsaw, Poland Full-Time

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

ZADANIA:

  • Projektowanie wyglądu portalu westwing.pl
  • Projektowanie newslettera
  • Fotoedycja zdjęć
  • Praca ze zdjęciami produktowymi, aranżacyjnymi i tekstem przy tworzeniu treści do kampanii

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy jako grafik
  • Znajomość oprogramowania Adobe
  • Kreatywność
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Wspierający i inspirujący zespół
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Stanowisko zapewniające wpływ na kształtowanie marki
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych organizowanych przez firmę