Grafik

Warsaw, Poland Full-Time

Grafik

ZADANIA:
  • Projektowanie wyglądu portalu
  • Projektowanie newslettera
  • Praca ze zdjęciami produktowymi oraz aranżacyjnymi
OCZEKIWANIA:
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy jako grafik
  • Znajomość oprogramowania Adobe
  • Kreatywność
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana umiejętność rozbudowywania narzędzi Photoshop (Java Script)
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Benefity (pakiet medyczny, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze, dofinansowanie do nauki j. angielskiego)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród kreatywnych ludzi
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w pięknym biurze w centrum Warszawy