Kontroler Jakości (m/k)

Poznan, Poland Full-Time

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktów (w tym testy funkcjonalne, montaż produktów),
  • Przeprowadzanie kontroli stanów magazynowych pod kątem jakości,
  • Raportowanie wyników kontroli,
  • Uzupełnianie bazy danych na podstawie rezultatów kontroli,
  • Proponowanie usprawnień,
  • Przygotowywanie i monitorowanie statusu reklamacji wysyłanych do dostawców,
  • Inne zlecone zadania.

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z kontrolą jakości w dużej firmie,
  • Motywacja i gotowość do pracy fizycznej,
  • Dokładność i spostrzegawczość,
  • Znajomość MS Excel na poziomie minimum podstawowym,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2+/C1 – codzienna komunikacja z pracownikami.

Oferujemy:

  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.
Bardzo proszę o przesłanie aplikacji w języku angielskim.