Lider Zespołu Jakości

Poznan, Poland Full-Time

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisku: Lider Zespołu Jakości (m/f/d), która będzie dbał/dbała o zapewnienie wysokiej jakości procesów i produktów poprzez efektywne zarządzanie zespołem.

Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem Inspektorów Jakości na danej zmianie. Efektywne wykorzystanie czasu pracy pracowników poprzez planowanie i ustalanie priorytetów,
  • Motywowanie i szkolenie pracowników, kontrola i analiza wskaźników efektywności zespołu,
  • Rozwijanie i angażowanie członków zespołu, budowanie pozytywnych relacji,
  • Współpraca z zespołami zlokalizowanymi w niemieckiej i polskiej centrali w celu usprawnienia jakości produktów,
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników jakości oraz współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia jakości procesów,
  • Raportowanie potencjalnych obszarów do poprawy procesów logistycznych pod kątem jakości,
  • Optymalizacja procesów jakościowych i efektywne zarządzanie powierzchnią magazynową
Nasze wymagania:
  • 1 rok doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • 2 lata doświadczenia w obszarze kontroli jakości produktów lub procesów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • Nastawienie na wysoką jakość realizowanych usług z uwzględnieniem satysfakcji klienta,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Komunikatywność, współpraca w zespole, kreatywne myślenie, inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Wykształcenie z zakresu logistyki, zarządzania jakością lub towaroznawstwa oraz doświadczenie w branży e-commerce mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się organizacji w branży e-commerce;
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing, bezpłatne posiłki);
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania
Osoba kontaktowa: Anna Donaj
Numer oferty: 2538

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacje (cv, referencje wraz z informacją o edukacji) z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.