Lider Zespołu w Centrum Logistycznym (k, m) - dział Klaryfikacja

Poznan, Poland Full-Time

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu?

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą zespołu w naszym Centrum Logistycznym w Robakowie, k. Poznania.
Na stanowisku Lidera Zespołu (k, m)
na dziale Klaryfikacji będziesz dbał/ dbała o zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, poprzez zarządzanie zespołem, obsługującym niestandardowe dostawy.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą zespołu w obrębie zmiany oraz optymalne wykorzystanie czasu pracy podległych pracowników
  • obsługa problematycznych dostaw, wydzielonych z procesu i rozwiązywanie problemów z nimi związanych, zapewniając wysokiej jakości obsługę klienta;
  • współpraca z zespołami zlokalizowanymi w niemieckiej i polskiej centrali w celu wyjaśnienia rozbieżności w dostawach oraz danych produktów;
  • planowanie pracy, ustalanie priorytetów i delegowanie zadań
  • motywowanie i szkolenie pracowników
  • kontrola i analiza wskaźników wydajności pracy zespołu
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz obowiązujących procedur operacyjnych i jakościowych
  • optymalizacja procesów logistycznych oraz efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej przygotowywanie grafików i planów urlopowych

Nasze wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 4 pracowników)
  • Język angielski na poziomie co najmniej B1
  • umiejętność stawiania w pierwszej kolejności satysfakcji klienta
  • umiejętność rozwiązywania trudnych, nieoczekiwanych problemów
  • umiejętność przekazywania wiedzy, szkolenia i rozwoju zespołu
  • umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania bieżących problemów operacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • wykazywanie inicjatywy i nastawienie na realizację celów
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie z zespołami z innych części świata
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwy bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna