Lider Zmiany w Centrum Logistycznym (m/f)

Poznan, Poland Full-Time

Zakres obowiązków:

- planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

- optymlizacja procesów logistycznych

- ustalanie priorytetów

- zarządzanie pracą zespołu w obrębie zmiany

- optymalne wykorzystanie czasu pracy podległych pracowników

- planowanie i delegowanie zadań

- kontrola i analiza wskaźników wydajności pracy na zmianie

- przygotowywanie grafików i planów urlopowych

- motywowanie i szkolenie podległych pracowników

- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz pozostałych procedur operacyjnych i jakościowych obowiązujących w centrum logistycznym

- efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w branży logistycznej

- umiejętność efektywnego zarządzania zespołem (ok. 15 osób)

- umiejętność przekazywania wiedzy, prowadzenia szkoleń stanowiskowych

- umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania bieżących problemów operacyjnych

- dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

- umiejętność obsługi komputera (MS Office)

- komunikatywność

- nastawienie na realizację celów

- umiejętność pracy pod presją czasu

- gotowość do pracy zmianowej (6-14, 14-22)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

- niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

- bezpieczne i komfortowe warunki pracy

- bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MULTISPORT, zniżki na zakupy w Westwing)