Młodszy Analityk Biznesowy (m/f)

Warsaw, Poland Full-Time

ZADANIA:

  • Przygotowywanie raportów, analiz, rekomendacji biznesowych
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie / aktualizowanie makr wykorzystywanych w firmie (VBA)
  • Pozyskiwanie danych do analizy za pomocą zapytań SQL
  • Wspieranie procesów sprzedażowych

OCZEKIWANIA:

  • Excel (poziom zaawansowany, dobra znajomość VBA) – warunek konieczny
  • SQL (poziom podstawowy)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze e-commerce
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, udziału w innowacyjnych projektach biznesowych
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz wywierania wpływu na biznes
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w biurze w centrum Warszawy
  • Dodatki socjalne (pakiet medyczny, pakiet multisport, angielski)