Pracownik ds. napraw produktów/ "Złota rączka"

Poznan, Poland Full-Time

Zakres obowiązków:

- naprawa uszkodzonych artykułów lub usterek producenta (meble, dywany, dekoracje)

- czyszczenie drobnych zabrudzeń i śladów użytkowania

- kompletowanie artykułów o brakujące części, elementy montażowe, instrukcje, itp.

- minimalizowanie kosztów związanych z utratą produktów

Wymagania:

- doświadczenie w wykonywaniu drobnych napraw stolarskich, tapicerskich, itp.

- zdolności techniczne i manualne

- chęć do pracy, zaangażowanie i samodzielność

- sumienność, dokładność, dbałość o szczegóły

- odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

- bezpieczne i komfortowe warunki pracy

- bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MULTISPORT, zniżki na zakupy w Westwing)