Pracownik ds. wyjaśniania niezgodności w dziale zwrotów

Poznan, Poland Full-Time

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa w języku polskim i angielskim wszystkich niezgodności w ramach przyjmowanych towarów w dziale zwrotów

- rejestracjia towaru

- wyjaśnianie rozbieżności (braki dokumentowe, niezgodność produktu z opisem, usterki produktowe, brak możliwości identyfikacji towaru i klienta, itp.)

- przekazywanie towaru do dalszego, właściwego procesu

- minimalizowanie kosztów związanych z utratą produktów

- aktywny udział w poszukiwaniu rozwiązań

- stały nadzór, monitorowanie, weryfikacja poprawności i optymalizacja procesu przetwarzania danych i poszukiwania przyczyn zwrotu

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny!)

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- bardzo dobra obsługa komputera (MS Office)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- spostrzegawczość, dociekliwość, drobiazgowość, sumienność

- upór w poszukiwaniu rozwiązań i odpowiedzi

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- samodzielność

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

- bezpieczne i komfortowe warunki pracy

- możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego

- bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, dofinansowanie do kart MULTISPORT, zniżki na zakupy w Westwing)