Product Content Specialist with Czech

Warsaw, Poland Full-Time

Zakres obowiązków:

  • Dostosowywanie opisów produktów i szczegółowych informacji produktowych w języku czeskim,
  • Przygotowywanie tłumaczeń treści cotygodniowych  Newsletterów na język czeski,
  • Kontrola jakości treści pojawiającej się na WestwingNow,
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami i systemami e-commerce,
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz centralą firmy z Monachium,
  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach,

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka czeskiego (C1/ native) – warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość zasad gramatyki i stylistyki języka czeskiego,
  • Umiejętność obsługi komputera, podstawowa znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i nauki języka angielskiego, zniżki pracownicze na produkty Westwing),
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce,
  • Praca w pięknym biurze w centrum Warszawy,
  • Wydarzenia integracyjne organizowane przez firmą (zarówno działowe, jak i ogólnofirmowe).

Náplň práce:

  • Vytváření popisků a detailních informací výrobků v češtině/slovenštině
  • Příprava textového obsahu pro týdenní newsletter, informací o značce apod. v češtině/slovenštině
  • Kontrola správnosti informací dostupných na webové stránce
  • Práce s moderními systémy e-commerce
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a naší centrálou v Mnichově
  • Podpora týmu během probíhajících projektů

Požadavky:

  • Velmi dobrá znalost češtiny/slovenštiny (C1/rodilý mluvčí) – nutnost
  • Dobrá znalost angličtiny nebo polštiny – nutnost
  • Cit pro jazyk (gramatika, stylistika)
  • Uživatelská znalost balíčku MS Office

Nabízíme:

  • Atraktivní plat
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost příležitostné práce z domova
  • Soukromá zdravotní péče, dofinancování karty Multisport
  • Schopnost rozvíjet se a získávat cenné zkušenosti
  • Práce v centru Varšavy
  • Teambuilding aktivity organizované firmou
  • Sleva na výrobky Westwing