Product Content Specialist with Slovak

Warsaw, Poland Full-Time

Zakres obowiązków:

  • Dostosowywanie opisów produktów i szczegółowych informacji produktowych w języku słowackim,
  • Przygotowywanie tłumaczeń treści cotygodniowych  Newsletterów na język słowacki,
  • Kontrola jakości treści pojawiającej się na WestwingNow,
  • Praca z nowoczesnymi narzędziami i systemami e-commerce,
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz centralą firmy z Monachium,
  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach,

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka słowackiego (C1/ native) – warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość zasad gramatyki i stylistyki języka czeskiego/ słowackiego,
  • Umiejętność obsługi komputera, podstawowa znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i nauki języka angielskiego, zniżki pracownicze na produkty Westwing),
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce,
  • Praca w pięknym biurze w centrum Warszawy,
  • Wydarzenia integracyjne organizowane przez firmą (zarówno działowe, jak i ogólnofirmowe).

Náplň práce:

  • Vytváranie opisov a informácií o výrobkoch v češtine/slovenčine
  • Preklady textov pre týždenný newsletter, informácií o značkách atď. do češtiny/slovenčiny
  • Kontrola a korektúry obsahu webovej stránky
  • Práca s moderným softvérom a systémami e-commerce
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami a našou centrálou v Mníchove
  • Podpora tímu pri vypracovávaní projektov

Požiadavky:

  • Znalosť českého/slovenského jazyka na úrovni pokročilý - C1/materinský jazyk – nevyhnutná
  • Dobrá znalosť anglického alebo poľského jazyka – nevyhnutná
  • Schopnosť lingvisticky a štylisticky správne konštruovať text
  • Počítačové znalosti (MS Office)

Čo ponúkame?

  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
  • Možnosť príležitostnej práce z domu
  • Súkromnú zdravotnú starostlivosť, kartu Multisport
  • Možnosť rozvoja a získania cenných pracovných skúseností
  • Prácu v kancelárii priamo v centre Varšavy
  • Firemné integračné akcie
  • Zamestnaneckú zľavu na výrobky Westwing