Product E-commerce Specialist with Czech (Varšava + RELOKAČNÍ BONUS / práce z ČR)

Warsaw, Poland Full-Time

Apply Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 milionů klientů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do českého týmu. Rádi přivítáme i absolventy a osoby, které si chtějí zkusit něco nového

Co budete dělat?
  • Překládat popisky výrobků z polského nebo německého jazyka do českého
  • Dbát na správnost informací na stránkách westwing.cz / westwingnow.cz s ohledem na potřeby zákazníka
  • Nahrávat data do systému
  • Procesovat různé druhy kampaní

Co byste měl/a umět?
  • Znát český jazyk na úrovni min. B2
  • Znát polský a německý jazyk na základní úrovni
  • Nebát se výzev a příležitostí
  • Mít pozitivní přístup a být flexibilní
  • Požadujeme pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost

Co nabízíme?
  • Relokační bonus v případě přestěhování se do Varšavy, nabízíme i práci z Čech bez bonusu
  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti, na kterou se i v této těžké době mohou zaměstnanci spolehnout
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • Osobní přístup k zaměstnanci
  • Přátelské pracovní prostředí, krásnou kancelář v centru Varšavy (v tuto chvíli pracujeme v hybridním modelu), pokud se rozhodnete pracovat ve Varšavě
  • 20-26 dní dovolené
  • Pracovní dobu 8-16, 9-17,10-18 řídíme se týdenním plánem práce týmu
  • Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (workshopy, insight sessions)
  • Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit
  • Slevu na výrobky Westwing Collection ve výši 40%
  • Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Nezapomenutelné integrační akce