Senior PHP Developer (m/f)

Warsaw, Poland Full-Time

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Senior PHP Developer do naszego lokalnego działu IT. Zespół odpowiada za utrzymanie i rozwój narzędzi wspierających biznes, ułatwiających pracę m.in. działów sprzedażowych oraz operacyjnych.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

Wymagania:

  • Biegła znajomość PHP 5&7 (min. 3 lata doświadczenia)
  • JavaScript, jQuery, HTML, CSS
  • Dobra znajomość Symfony 4 (warunek konieczny)
  • Znajomość SQL oraz baz danych (korzystamy z baz danych MySQL na serwerach Amazon)
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w zakresie realizacji przydzielonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Mile widziana znajomość:

  • Amazon Web Services (korzystamy z Elastic Beanstalk, EC2, RDS, EFS, S3)
  • Znajomość środowiska Linux (serwery www) oraz IDE (PHPStorm)

Zadania:

  • Zapoznanie się z lokalnymi systemami, czynny udział w ich rozwoju oraz pomoc w utrzymaniu
  • Zapoznanie się z infrastrukturą serwerów w AWS oraz pomoc w zarządzaniu nią
  • Proponowanie nowych rozwiązań
  • Realny wpływ na architekturę nowych projektów

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinasowanie do Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy (w pierwszym okresie głównie zdalnie)
  • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
  • Zniżki na produkty firmowe