Specjalista ds. Obsługi Klientów i Zamówień CZ/SK (k/m)

Warsaw, Poland Full-Time

Apply Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá Váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 milionů klientů.

Posláním společnosti Westwing je inspirovat a z každého interiéru udělat krásný domov. V současnosti nabízíme výrobky a tipy na zařizování více než 900 tisícům zákazníků v 11 zemích. Tajemství našeho úspěchu tkví v různorodém týmu šikovných lidí s pozitivním nastavením. Protože se snažíme neustále rozvíjet a růst, hledáme průběžně nové lidi z různých oblastí do našeho mezinárodního týmu.

Náplň práce:

  • Budování pozitivního obrazu společnosti na českém trhu v odvětví home & living
  • Navázání a udržení trvalých vztahů s českými zákazníky
  • Neustálý kontakt s českými klienty pomocí e-mailu a telefonu (odpovědi na otázky, vyjasnění pochybností, aktivní hledání řešení)
  • Komplexní obsluha při tvorbě objednávky
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky:

  • Plynulá čeština / slovenštiny podmínkou (native speaker - výhodou)
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Komunikativní znalost polštiny - výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost myšlení v souvislostech
  • Příjemný hlasový projev, výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Nadšení pro práci a empatie
  • Schopnost kreativně řešit problémy
  • Předchozí zkušenosti s telefonickou nebo přímou obsluhou klienta- výhodou
  • Uživatelská znalost balíčku MS Office

Nabízíme:

  • Práci v mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Profesionální přístup managementu a možnost neustálého zlepšování svých dovedností
  • Motivující finanční ohodnocení, soukromou zdravotní péči a dofinancování karty Multisport

Prosíme o zaslání CV pouze v polštině nebo v angličtině.