Stażysta/Stażystka w dziale Stylu

Warsaw, Poland Intern

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Interesujesz się wystrojem wnętrz, masz głową pełną pomysłów i nie masz problemu z zarządzaniem swoim kalendarzem?

Spróbuj swoich sił u nas!

Obowiązki:

  • Pomoc na planie sesji zdjęciowych (przenoszenie i ustawianie produktów)
  • Organizacja wysyłki produktów potrzebnych na sesje zdjęciowe
  • Koordynacja dostaw produktów z magazynu
  • Selekcja i dobór produktów do kampanii wyprzedażowych Westwing
  • Pomoc działowi Stylu w bieżących obowiązkach

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Rozwinięty zmysł estetyczny
  • Znajomość trendów wnętrzarskich
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Staż w wymiarze ¾ etatu na okres 2 miesięcy
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podejrzenia naszych sesji zdjęciowych od kulis
  • Wsparcie członków zespołu
  • Codzienną dawkę inspiracji i pozytywnej energii