IT Infrastructure Administrator (m/f/d)

Poznan / Robakowo Full-Time

Infrastructure Administrator to osoba będąca częścią naszego zespołu IT odpowiedzialnego za obsługę klienta wewnętrznego w obszarze infrastruktury IT oraz systemów sieciowych.

Twoje zadania:

  • pierwsza linia wsparcia dla użytkowników biurowych i magazynowych (Windows/MacOS)
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • wsparcie urządzeń mobilnych (Android/iOS) dla specjalnych/wybranych pracowników.
  • konfiguracja i aktualizacja fizycznych/wirtualnych stanowisk pracy z wykorzystaniem standardowego sprzętu IT
  • konfiguracja sprzętu operacyjnego (Newland / Zebra / Symbol)
  • praca z systemem Jira
  • rozwiązywanie problemów z komputerami, telefonami, drukarkami, systemami (W)LAN i wideokonferencyjnymi
  • kontrola nad stanem sprzętu i jego ilością, (ponowne) zaopatrzenie i wycofanie z użytku
  • koordynacja i priorytetyzacja działań Techników IT
  • troubleshooting aplikacji i usług firmowych użytkowników G-Suite/Microsoft 365
  • onboarding i offboarding nowych użytkowników na preinstalowanych pakietach biurowych

Ta rola jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie we wsparciu IT min. 2 lata
  • ogólną wiedzę z infrastruktury IT i systemów sieciowych
  • doświadczenie we wsparciu użytkowników pracujących na Windows 10
  • doświadczenie w zakresie usług podstawowych i zintegrowanych Google G-Suite i Microsoft 365
  • doświadczenie w użytkowaniu systemu Android/iOS, podstawowej konfiguracji i wsparciu
  • doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu oprogramowania/sprzętu typu PC/mobilnego
  • znajomość dobrych praktyk bezpieczeństwa dla środowisk IT
  • znajomość technologii Cisco Meraki
  • wyżej wymieniona wiedza techniczna i certyfikaty umiejętności (mile widziane)
  • pełne wykształcenie techniczne (wymagane) lub wyższe w dziedzinie informatyki (mile widziane)
  • pasję do uczenia się, dokumentowania i pomagania ludziom w kwestiach IT
  • biegłą znajomość języka polskiego i komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (obowiązkowo)
  • prawo jazdy kat. B

Z naszej strony oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • realne możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • pracę w międzynarodowym, kreatywnym zespole ekspertów w szybko rozwijającym się środowisku e-commerce
  • zapewniamy kompleksowy proces onboardingu dopasowany do indywidualnym potrzeb pracownika,
  • codzienny posiłek (samodzielny wybór spośród kilku dostawców)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach, zniżki na zakupy w Westwing)
Na co czekasz? Aplikuj przez nasz formularz online. Czekamy na Twoje zgłoszenie wraz z możliwym terminem rozpoczęcia pracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, prosimy o kontakt pod adresem praca@westwing.pl. Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji mailowo!

Różnorodność jest głęboko zakorzeniona w kulturze Westwing. Nasza misja nie kończy się tylko na inspirowaniu, ale nadal obejmuje zintegrowany styl życia, pełen szacunku dla wyjątkowości każdego człowieka, różnic kulturowych i równych szans.

O nas

Misją Westwing jest inspirowanie i uczynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy przybliżyć cuda handlu elektronicznego w domu i mieszkaniu naszym ponad 1,5 milionowi aktywnych klientów w 11 krajach. W 2021 roku osiągnęliśmy 522 mln euro obrotu. Firma została założona w 2011 roku, a jej siedziba mieści się w Monachium.

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 2300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości, Poprzez nasz magazyn zakupowy inspirujemy naszych klientów, oferując wyselekcjonowane produkty połączone z przepiękną treścią.