Kierownik Kreatywny / Creative Lead

Poznan, Poland Full-Time

Aby realizować naszą misję, jaką jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym -  chcemy podnieść poprzeczkę i wdrożyć nową kreatywną wizję dla fotografii produktowych e-commerce.
Poszukujemy doświadczonego dyrektora kreatywnego/dyrektora artystycznego, który pomoże nam osiągnąć nasz cel, jakim są najlepsze w swojej klasie treści e-commerce. W tej roli będziesz projektować, kierować i wpływać na sposób, w jaki nasze zdjęcia pojawiają się na platformie Westwing i prezentują nasze produkty.

TWOJE ZADANIA:

  • Kierowanie zespołem kreatywnym, aby tworzyć najlepsze w swojej klasie obrazy e-commerce, które inspirują naszych klientów
  • Pomoc w wykonaniu briefu kreatywnego i wszystkich wytycznych dotyczących wszystkich zdjęć produktów
  • Praca ze wszystkimi kategoriami i liniami produktów, współtworzenie wizualizacji, które prezentują je w atrakcyjny sposób
  • Ścisła współpraca z kierownikiem ds. produkcji zdjęć, kierownikiem ds. zdjęć i bezpośrednio z fotografami, stylistami i retuszerami
  • Wsparcie przy zatrudnianiu i szkoleniu nowych twórców w studio
  • Bycie mentorem i liderem zespołu oraz kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z projektantami scenografii i budowniczymi, aby przekształcić zestaw studyjny w przestrzeń życiową, która zaciekawi i zainspiruje naszych Klientów
TA ROLA JEST DLA CIEBIE:
  • Masz 3-5 lat doświadczenia w reklamie, projektowaniu graficznym i/lub mediach
  • Możesz pokazać nam swoje portfolio online lub próbki prac demonstrujących umiejętności fotograficzne, projektowanie graficzne, rozwiązania projektowe zorientowane na użytkownika.
  • Interesujesz się fotografią i projektowaniem – ciekawość i doświadczenie w meblach i produktach będzie dużym atutem
  • Masz jasny styl komunikacji i umiejętność ścisłej współpracy z różnymi interesariuszami
  • Masz doświadczenie w reżyserii zdjęć i/lub wideo oraz zarządzaniu produkcją na planie
  • Masz doświadczenie w definiowaniu lub utrzymywaniu wytycznych dotyczących stylu projektowania lub wytycznych dotyczących marki
  • Lubisz pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku – jesteś graczem zespołowym
  • Jesteś gotów być blisko studia, które jest zlokalizowane w Poznaniu
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole ekspertów w dynamicznym i szybko rozwijającym się środowisku e-commerce
  • Niezliczone możliwości rozwoju kariery i kształtowania swojej przyszłości zawodowej
  • Możliwość wpływu na naszą obecność w mediach społecznościowych, stronach internetowych będąc jednocześnie w sercu procesu planowania i produkcji
  • Aż 40% zniżki na nasze produkty

O NAS:
Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Firma została założona w 2011 roku, a jej siedziba mieści się w Monachium.

Sekretem naszego sukcesu jest zespół
Westwing. Ponad 2300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości. Poprzez nasz magazyn zakupowy inspirujemy naszych klientów oferując wyselekcjonowane produkty połączone z przepiękną treścią.

ZAINTERESOWANY?

Czekamy na Twoje CV w języku angielskim, aktualne portfolio online i wstępne oczekiwania finansowe.