Retuszer/Specjalista ds. Kolorów (k/m/d)

Poznan, Poland Full-Time

Aby realizować naszą misję, jaką jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym -  chcemy podnieść poprzeczkę e-commerce poprzez budowanie najnowocześniejszych procesów edycji i post produkcji obrazu.
Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Retuszera /Specjalisty ds. Kolorów. Szukamy osoby, która uzupełni nasz zespół fotografów i retuszerów w nowej pracowni w Robakowie. W tej roli będziesz miał szansę poznać i uczestniczyć w procesach dotyczących produkcji i post produkcji zdjęć, zadbać o ich odpowiednią kolorystykę.

TWOJE ZADANIA:

  • Retuszowanie zasobów fotografii e-commerce i zdjęć produktów – głównie materiałów, wzorów, kolorów we wszystkich naszych liniach produktowych
  • Raportowanie do głównego Retuszera i Specjalisty ds. Kolorów
  • Tworzenie wysokiej jakości retuszowanych obrazów – w tym między innymi – korekcji kolorów, kontrastu, balansu bieli oraz zarządzanie plikami
  • Pomoc fotografom i innym operatorom cyfrowym w studio, współpraca z fotografami i retuszerami
  • Praca z zadaniami operacyjno-cyfrowymi – liczymy, że będziesz miał wkład w poprawę naszych procesów
  • Zarządzanie plikami cyfrowymi - doświadczenie w nazewnictwie plików, metadanych, tagowaniu
  • Nadzorowanie jakości pracy retuszerów zewnętrznych i retuszów międzynarodowych agencji

TA ROLA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • Masz 2-3 letnie doświadczenie w fotografii i/lub retuszu, projektowaniu graficznym lub pokrewnych obszarach
  • Dbasz o szczegóły i jesteś dobrze zorganizowany – potrafisz zarządzać wieloma projektami jednocześnie
  • Wywiązujesz się z terminów
  • Znasz doskonale: Photoshop, Lightroom i Capture One (wymóg konieczny)
  • Masz doświadczenie w pracy w innych studiach e-commerce lub fotografii komercyjnej
  • Jesteś kontaktowy i otwarty na współpracę z interesariuszami studia fotograficznego
  • Jasno się komunikujesz
  • Chcesz i możesz pracować w naszym studio w Poznaniu-Robakowie
  • Biegle znasz język angielski

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole ekspertów w dynamicznym i szybko rozwijającym się środowisku e-commerce
  • Niezliczone możliwości rozwoju kariery i kształtowania swojej przyszłości zawodowej
  • Możliwość wpływu na naszą obecność w mediach społecznościowych, stronach internetowych będąc jednocześnie w sercu procesu planowania i produkcji
  • Wnętrza to Twoja pasja? Dobrze się składa – oferujemy aż 40% zniżki na nasze produkty

O NAS:

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Firma została założona w 2011 roku, a jej siedziba mieści się w Monachium.

Sekretem naszego sukcesu jest zespół
Westwing. Ponad 2300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości. Poprzez nasz magazyn zakupowy inspirujemy naszych klientów oferując wyselekcjonowane produkty połączone z przepiękną treścią.

Zainteresowany?

Czekamy na Twoje CV w języku angielskim, aktualne portfolio online i wstępne oczekiwania finansowe.