Specjalista ds. legalizacji pobytu i pracy legalizacji

Poznan, Poland Full-Time

Misją Westwing jest inspirowanie i uczynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy przybliżyć cuda handlu elektronicznego w domu i mieszkaniu naszym ponad 1,5 milionowi aktywnych klientów w 11 krajach. W ciągu zaledwie 10 lat istnienia na rynku osiągnęliśmy ponad 433 mln euro rocznego przychodu. Co ważniejsze, szansa przed nami jest ogromna. Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców (m/f/d), który będzie odpowiedzialny za pełną obsługę prowadzonych postępowań legalizujących pobyt i zatrudnienie w Polsce.

Obowiązki:

Pełne wsparcie i obsługa prowadzonych postępowań legalizujących pobyt i zatrudnienie w Polsce zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i obowiązującymi procedurami, w tym :

  • uzyskiwanie oświadczeń, zezwoleń typu A, opinii starosty,
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów na etapie rekrutacji,
  • wspieranie cudzoziemców w uzyskaniu kart pobytu,
  • monitorowanie statusu spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowania administracyjnego.
  • współpraca z innymi członkami zespołu, koordynacja powierzonych postępowań;
  • ścisła współpraca i kontakt z Urzędami;
  • w niektórych przypadkach bezpośrednie składanie / odbiór dokumentów z urzędów;
  • kontakt z pracownikami - cudzoziemcami

Przygotowywanie raportów i zestawień;

Prowadzenie bieżącej dokumentacji kadrowej

Prace administracyjne

Nasze Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego na poziomie C1
  • znajomość przepisów związanych z legalizacją pracy i pobytu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zdolność ustalania priorytetów, dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

To oferujemy:

  •  Pracę w międzynarodowym, kreatywnym zespole ekspertów w szybko rozwijającym się środowisku e-commerce,
  •  Stabilne warunki zatrudnienia
  •  Realne możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  •  Zapewniamy kompleksowy proces onboardingu dopasowany do indywidualnym potrzeb pracownika,
  • Codzienny lunch
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach, zniżki na zakupy w Westwing).

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoją aplikację z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.