Technical Assistant with Excel

Warsaw, Poland Full-Time

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Zadania:

  • Praca z raportami cyklicznymi, weryfikacja poprawności danych w Excelu
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem tłumaczy i działem sprzedaży
  • Wprowadzenie danych nt. produktów do wewnętrznych systemów
  • Systematyzacja wewnętrznych procesów
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Ukończone studia (mile widziane; matematyka, ekonomia, statystyka) lub w trakcie
  • Dobra znajomość MS Office Excel - płynne posługiwanie się takimi formułami, jak wyszukaj.pionowo, jeżeli, wykorzystywanie tabel przestawnych
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim umożliwiająca codzienną współpracę (warunek konieczny)
  • Duża samodzielność w zakresie tworzenia raportów i organizacji niezbędnych danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów
  • Chęć poszukiwania możliwości usprawnień
  • Znajomość VBA – mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Po zakończeniu okresu próbnego proponujemy premię kwartalną, która będzie uzależniona od miesięcznych wyników oceny jakości prowadzonych rozmów
  • Profesjonalizm kadry zarządzającej oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość poznanie od środka firmy, która codziennie inspiruje miliony klientów i pomaga im upiększać swoje wnętrza
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie)

Na co czekasz? Aplikuj przez nasz formularz online. Czekamy na Twoje zgłoszenie wraz z możliwym terminem rozpoczęcia pracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy, prosimy o kontakt na adres hr@westwing.pl. Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji mailowo!

Różnorodność jest głęboko zakorzeniona w kulturze Westwing. Nasza misja nie kończy się tylko na inspirowaniu ale nadal obejmuje zintegrowany styl życia, pełen szacunku dla wyjątkowości każdego człowieka, różnic kulturowych i równych szans.